home

                                                            

                  

                        

                                                                      
         
in fact, they can be out several people's cost vary in particular the younger era that is certainly nonetheless operating in direction of becoming founded. Fortunately for your masses, there are actually now many replicas available of modern rolex watches; replicas that mimic the replica tag heuer watches actual offer to these kinds of a significant diploma that almost all couldn't explain to the real difference between them.
 
    


     Isınma ve konutlarınız için kullanacağınız tüm akaryakıt, motorin, fuel oil teknik desteğimizle hizmetinizdeyiz. İster jeneratörlere, ister tekne ve yatlara, ister iş makinelerine şantiyelere isterseniz diğer araçlarınıza... Antalya ‘nın neresinde olursa olsun bir telefon kadar yakınız Sanayide kullanacağınız tüm akaryakıt ürünleri, konusunda uzman olan ekibimiz tarafından dağıtım araçlarımız ile adresinize kadar teslim edilir. Mazot, Fuel-oil, Motorin

     Güzelyalı İnşaat Malzemeleri

     İnşaat malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizden fiyat almadan karar vermeyiniz. Elimizde bulunan bayilikler nedeniyle, Türkiye'nin her bölgesine, Antalya merkezimizden uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla inşaat malzemeleri gönderebiliriz.

     Yıllık 4.3 Milyon ton klinker ve 6.5 milyon ton çimento kapasitesi ile ülkemizin en büyük çimento fabrikalarından birine sahip olan şirketimiz Antalya ilinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürün ve Hizmet kalitesini en üst seviyelerde tutmayı kendisine vazgeçilmez bir hedef haline getiren AS Çimento,2011 yılı içerisinde 27 ülkeye yaptığı ihracat ile ülkesine hizmet etmeye devam ediyor.

     Sizlere hızlı yükleme ve zamanında teslimat garantisi vermekteyiz.

      Motorin Servisi

      Evlere, Isyerlerine, Sanayii Kuruluşlarına, Jeneratörlere, Yatlara, Okullara, Dersanelere, Alışveriş Merkezlerine, Plazalara, Hastanelere İş Makinalarina Mazot Motorin Akaryakıt Satış Servisi.

 

 

 

GÜZELYALI PETROL İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Adres : Güzleoba Mahallesi Havalanı Caddesi No:9 / ANTALYA
Tel : 0 242 349 00 41 -47 12 Fax : 0 242 349 47 13
Email : info@guzelyalipetrol.com.tr

Sitemiz içerisinde bulunan resim ve yazýlar
GÜZELYALI PETROL İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'ye aittir © 2011
Kullaným Þartlarý ve Gizlilik Politikasý